Radyo Dinle - Tüm Radyolar

Müzik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 20.7 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma emrah yellice
Radyo Dinle uygulaması müzik konusunda kaliteli bir mobil uygulamadır.

Mobil cihazlarımızın en güzel yanı da dilediğimiz zaman dilediğimiz yerde müzik dinleme şansını elde edebiliyor oluşumuzdur. Bu sebeple Radyo Dinle mobil uygulaması müzik sever arkadaşlarımızı mutlu edecek derecede kaliteye sahip olup sizleri bir çok şarkı ve müzik türü ile buluşturuyor. Radyo Dinle uygulaması üzerinden siz müziğinizi dinlerken aynı zaman mobil cihazınızda ki diğer işlerinizi yapabilir ya da oyun oynayabilirsiniz. 

Radyo Dinle uygulamasının diğer radyo uygulamalarına göre işinize yaracak olan en önemli özelliği ise zamanlayıcı ayarını olması. Bu ne demek diyecek olursanız da; radyo dinlerken belli bir zaman sonra radyonun kendisinin manüel etki olmadan kapanıyor olmasıdır. Uygulamamızı kullanırken arabada yolculuk yapıyorsanız radyoyu aracınıza bağlayabilir ve istediğiniz tarda ki müzikleri dinlemek için kendinize bir fırsat tanırsınız. 

Radyo Dinle mobil uygulamasını sizde İOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirin ve müziklerinizi de ücretsiz bir şekilde dinleyin. Bunları yapabilmek için mobil cihazınızın internete bağlı olması yeterlidir. 

Radyo Dinle - Tüm Radyolar indir
DİĞER SÜRÜMLER