Radyo Dinle - Tüm Radyolar

Müzik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 20.7 MB
  • Version 4.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Nergis Uygulama Geliştirme
Radyo Dinle mobile uygulaması Android mobile cihazınıza ücretsiz bir şekilde indiriliyor.

Şüphesiz ki herkesin en büyük keyiflerinden bir tanesi müzik dinlemektedir. Müzik dinlemenin zamanı, saati, yeri yoktur. Her an her yerde kulaklığınız ile müzik dinleyebilirsiniz. Müzik dinlemek için en büyük aracınız ise mobil cihazlardır. Mobil cihazlarınıza müzik konusunda sizlere yardımcı olması için Radyo Dinle mobil uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. 

Radyo Dinle uygulaması ile 1000'den fazla ulusal ve yerel radyoya tek uygulamadan ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Bir çok radyo kanalına ulaşmak yerine, toplu bir şekilde tek çatı altında toplanmış tüm radyolara sahip olun.Arabesk, Fantazi, Hip-Hop, Pop, özgün, Rock, Karışık, Dini, Yabancı, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Haber, Spor, Nostaljik ve dahası Radyo Dinle mobil uygulaması içerisinde sizleri bekliyor. 

Sizde müzik dinlemekten vazgeçemiyorsanız Radyo dinle uygulaması tam da size göre bir uygulamadır. Çünkü bir radyo kanalına tek bir uygulama üzerinden erişim olanağını elde ediyorsunuz ve bununla birlikte dilediğiniz kadar müzik tarzına da erişebiliyorsunuz. Sizde kulaklığımı takarım radyomu açarım diyorsanız Radyo Dinle uygulamasına ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. 

Radyo Dinle - Tüm Radyolar indir
DİĞER SÜRÜMLER